Pracownia Kuku-ryku - dekoracje ślubne
Pracownia Kuku-ryku - dekoracje ślubne
Pracownia Kuku-ryku - sklep online
Pracownia Kuku-ryku - blog
Pracownia Kuku-ryku - facebook
Pracownia Kuku-ryku - litera D

zień Waszego ślubu zasługuje na szczególną oprawę podkreślającą wyjątkowość

oraz niepowtarzalność tej chwili.

Pracując od wielu lat w branży ślubnej wiemy, jak wiele ważnych i trudnych decyzji musicie podjąć. Oferujemy pomoc podczas przygotowania tej ważnej dla Was uroczystości.Pomożemy w wyborze dekoracji kościoła, sali, samochodu, dopasujemy kolorystykę i styl do wnętrz w jakich odbędzie się uroczystość. Przygotujemy próbne aranżacje, które pomogą Państwu w dokonaniu wyboru i dadzą pewność, że Wasze oczekiwania i marzenia będą spełnione.

Dysponujemy wieloma artykułami dekoracyjnymi, które pozwolą na wyczarowanie magicznego nastroju podczas uroczystości ślubnej. Zapewniamy oryginalne udekorowanie, wszystkie prace są naszego autorstwa, używamy najwyższej jakości materiałów i nie stosujemy gotowych wzorów.

Wierzymy, że ten dzień ma magiczną moc i dołożymy wszelkich starań, aby był dla Was niezwykłym przeżyciem, które nawet po latach będziecie wspominać z radością i nostalgią.

Wszystkie zdjęcia oraz grafika wykorzystane na stronie www.kuku-ryku.pl oraz podstronach są własnością kuku-ryku.pl.
Ich rozpowszechnianie oraz obróbka bez zgody właściciela jest niezgodna z prawem i będzie zgłaszana odpowiednim organom prawnym.